"In the middle of difficulty lies opportunity." Albert Einstein

| Vývoj aplikačního a embedded softwaru | Vývoj hardwaru a mikrovlnné techniky | Digitální vývoj, DSP a FPGA | Testování, měření a validace |

Puzzle

Vítáme Vás ve společnosti Consilia

Jsme tým vývojových inženýrů pracujících se zájmem na různých řešeních v oblastech hardware, software, FPGA, DSP a RF vývoje. Výsledky naší práce najdete v dnešních embedded systémech, testovacích a měřicích systémech a nejmodernějších komunikačních zařízeních. Pro více informací prosím navštivte stránku našich služeb.

Každý den zpracováváme náročné požadavky našich zákazníků, kteří oceňují naše služby především pro tyto důvody:

  • hluboké znalosti dané problematiky, získané praxí na komplexních projektech
  • přátelský přístup, pružnost a nadšení malého týmu specialistů
  • různé modely spolupráce a příznivé ceny

Hledáte spolehlivého, stabilního a kompetentního partnera, jenž by podpořil váš vývojový program? Potřebujete zkušené inženýry, aby pomohli dostat váš současný projekt dříve na trh? Postrádáte zdroje v oblasti testování? Chtěli byste vědět, jak zkrátit dobu zaučení v oblastech nebo produktech, které známe? Můžeme vám poradit, jak úspěšně praktikovat nearshoring model? Jestliže jste na některou otázku odpověděli ANO, pak nás prosím kontaktujte a společně s tím něco uděláme!

O společnosti Consilia

Consilia se nachází v "silicon valley" České republiky - městě Brně. Za více než desetiletou historii si Consilia vybudovala kvalitní tým inženýrů, velmi dobře vybavenou laboratoř a přehledný systém řízení kvality. Poloha firmy podporuje možnosti spolupráce s okolními firmami a startupy.

Více zde

Novinky

15. září 2018

Oficialní partneři společnosti Goepel

Picture

Po dlouhé a fascinující cestě jsme se stali oficiálními partnery společnosti Goepel pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Polsko. Nyní můžeme nabídnout kvalifikovanou a kvalitní podporu všech jejich produktů a technologií. Doufáme, že nám tato spolupráce přinese mnoho nových zkušeností a zajímavých projektů.

19. říjen 2018

Envelope tracking over ACP

Picture

Během našeho posledního vývoje jsme se dostali k problému, jak získat stabilní a kvalitní ET gain z nestabilního ACP. Nemohlo nám to zabrat více než pár minut a spotřebovat příliš mnoho systémových prostředků. Nakonec jsme se rozhodli pro využití trojfázového přístupu s prvotním průměrováním vyčtených hodnot, abychom dostali nějaká základní data. Poté jsme využili relé kontroler k rychlému posunu na přibližnou hladinu a na závěr PSD kontroler k jemnému a přesnému dolazení.

Aktuální projekty

Radiokomunikace
Nullam ut neque neque

Softwarová vrstva pro komunikaci a ovládání HW z vyšších vrstev dodaných zákazníkem. Komunikační protokol byl předem dán, takže nebylo mnoho cest k dosažení požadavků. Plnohodnotný monitorovací systém, velké množství optimalizací a plynulá integrace.

Více zde
Telekomunikace
Blizzard platform

Postaveno na Ettus SDR B205. Analýza sestupné komunikace mezi BTS a UE ve 2G, 3G. Primary Scrambling Code (PSC) detekce. Dekódování logických kanálů BCCH, DCCH, CCCH. Detekce aktivních kanálů ve 2G, 3G. To vše a mnohem víc v našem nejnovějším FPGA, které jsme vyvinuli pro někoho, koho bohužel nemůžeme jmenovat.

More

Co nás teď čeká

| 1. ISO 9001:2008 certifikace | 2. Získat PRINCE2 certifikát | 3. Účast na školení ISO 26262 | 4. Členství v Perforce Partnerském Programu |
Copyright © 2022 Consilia Brno s.r.o., Právní ujednání k těmto stránkám.