"A clever person solves a problem. A wise person avoids it." Albert Einstein

Služby poskytované našim zákazníkům

Jsme poskytovatelem konzultací a služeb v kompletním řetězci vývoje elektroniky se zaměřením na bezdrátové technologie.

Naše kompetence v různých oblastech vývoje

Různé embedded počítačové systémy je možné najít ve většině dnešní spotřební elektroniky, průmyslových nebo vojenských přístrojích, řídících systémech automobilů nebo v lékařské elektronice.

Naše vývojové a konzultační aktivity pokrývají široký rozsah těchto aplikací, jak můžete vidět v našich referencích. Účastnili jsme se projektů v oblasti letecké techniky (řízení leteckého provozu), lékařské elektroniky, bankovního průmyslu, vojenské techniky, měřicí techniky a zábavního průmyslu, využívajících nejrůznějších platforem.

Každá z těchto oblastí vývoje má své odlišné zákonné předpisy, požadavky na bezpečnost a očekávání zákazníků týkající se kvality, výrobních nákladů a časového rámce. Proto jsou v našem týmu nejen vývojáři, ale i specialisté pro řízení projektů a kvality, vytváření technické dokumentace (manuály, aplikační příručky), nákupní specialisté (součástky, služby) a specialisté pro přípravu výroby (plošné spoje, mechanika).

Zpět...

Naše kompetence v jednotlivých vývojových aktivitách

Jsme přesvědčeni, že vám můžeme pomoci v jakékoliv etapě vývoje. Ať už se jedná o vytvoření softwaru, vytvoření obvodového zapojení hardwaru, přezkoumání synchronizace FPGA v čase nebo návrh plošného spoje, můžete od nás očekávat více než jen prostý vývoj. Jsme schopni zabezpečit celý životní cyklus vašeho výrobku. Můžeme vám pomoci vyhnout se chybám již v počátečních etapách vývoje. Analýzou požadavků a specifikací funkcí vám můžeme pomoci při výběru správných nástrojů, součástek a technologií, a tím minimalizovat náklady integrace nebo i pozdějších etap životního cyklu výrobku. Využitím popisu v UML můžeme pomoci předejít nedorozuměním mezi vašimi klienty a implementačním týmem.

Také vás můžeme podpořit při rozhodování mezi řešeními „na míru“ (zákaznické řešení) nebo „z obchodu“ (nákup hotového řešení). Obě řešení mají svá pro a proti, jak jsme se sami přesvědčili na našich vlastních projektech.

Každý den náš tým 18 vývojářů s dlouholetými zkušenostmi v oblastech vývoje hardwaru, softwaru, DSP, FPGA, testování a měření pracuje v týmech různé velikosti na projektech našich zákazníků.

Na některých projektech pracuje pouze jeden zkušený vývojář, který doplní tým zákazníka. Jiné projekty vyžadují práci skupiny odborníků zahrnující koordinaci projektu, nákup a jiné služby, jako jsou výroba plošných spojů a jejich osazení. Proto navíc k základnímu týmu máme možnost zapojit různé služby místních firem, vysokých škol a odborníků, což nám umožňuje poskytnout zákazníkům jednotné komplexní řešení.

Více naleznete o našich vývojových aktivitách níže …

| Vývoj aplikačního a embedded softwaru | Vývoj hardwaru a mikrovlnné techniky | Digitální vývoj, DSP a FPGA | Testování, měření a validace |

Copyright © 2022 Consilia Brno s.r.o., Právní ujednání k těmto stránkám.